סרטונים וראיונות

ככה כתב משה בעל הפודסקט הגמגום הגדול בארץ : "עדי אברמזון הוא אדם מגמגם שעזב את משרה מתגמלת בהייטק כדי להגשים את חלומו ללמד וללוות אנשים עם גמגום במשרה מלאה. הוא בא מעולמות האימון האישי וה-NLP ובעל ניסיון בתחום"


תודה למרים ולרון שראיינו אותי לאתר לחיפוש עבודה הגדול בארץ ככה הם כתבו
"לעזור לבנאדם להגיע לייעוד שלו, זאת זכות ממעלה ראשונה. במשך שנים, עדי פיתח DevOps במקומות הכי נחשבים. כשהוא הגיע אלינו, עזרנו לו להגיע למשרה המדוייקת והנחשקת ההבאה אותה היה כבר אמור להתחיל. אבל משהו לא ישב לו נכון בלב. והלב הוא - לב העניין. עדי בחר להגשים חלום אישי ופנה, פנייה חדה, לטיפול באנשים. לא סתם טיפול, טיפול בגמגום. תשמעו איך שהוא מדבר ולא תאמינו שעד לפני כמה שנים הוא סבל מגמגום קשה ביותר. כזה שבולם אותך בכל רגע ורגע בחיים. כמו שהוא פיתח DevOps ככה הוא פיתח שיטת טיפול ייחודית ובלעדית. תשמעו אותו ולא תאמינו. כמה שזה מדהים, ככה זה גם מרגש. אם אתם או אהובים לכם, סובלים מגמגום עדי הוא הכתובת בשבילכם. ואנחנו, מלאי זכות, להיות חלק קטן מהמסע שלו אל עבר הDream Job שלו."

יום לפני פורים, השתתפתי בשידור חי באולפן ברדיו היה מרגש מאוד. אם היו אומרים לי שאשתתף בדבר כזה שמגיע לאלפי מאזינים וצופים בכל העולם ובאפליקציות לא הייתי מאמין בחיים.

סיפרתי את הסיפור האישי שלי, נתתי הרבה טיפים לאנשים שהם מגמגמים וחסרי ביטחון עצמי, מה יכול לעזור, איך להפחית ועוד ועוד

מזמין אתכם לצפות החל מדקה 7:45