אמא? אבא? אתם יכולים לעזור לילדכם המגמגם!

ילד מגמגם מפתח עם השנים חוסר ביטחון עצמי, חוסר קבלה עצמית, נמנע מסיטואציות חברתיות, מפחד לדבר בפני קהל, אינו רוצה ליצור אינטרקציה וככל שעוברות השנים מתפתחות עוד בעיות של דימוי עצמי.
בתור הורים לילד מגמגם התפקיד שלכם הוא לסייע לו כמה שניתן בהעלאת הביטחון והדימוי העצמי. תמיד תחזקו אותו ותעניקו לו המון אהבה. נוסף לכך, מומלץ לטפל בגמגום עוד בשנות החיים המוקדמות כאשר הילד יכול להירתם לתהליך והוא מבין את המשמעות שלו. אל תתנו לילד שלכם להמשיך לגמגם לאורך שנים, ככל שהגמגום ימשך הילד ידעך ואף הוא יכול להימנע מדיבור. תנו לילד שלכם לפרוח, להתמלא באהבה וקבלה עצמית ולדבר כל היום בעזרת השיטה המיוחדת של מדברים אחרת.
את השיטה פיתח עדי, מגמגם לשעבר שהגמגום השפיע על כל חלק בחייו. בין אם בדיבור מול קהל, פחד לדבר עם אנשים בפלאפון, תקיעות ארוכות, פחד מהצגה עצמית, מתח בסיטואציות שונות ועוד. שנים הוא ניסה למצוא פתרונות לגמגום אך ללא הצלחה. לבסוף הוא עבר קורסים רבים בשיטת NLP והחליט שהוא חייב לשנות את המצב. הוא עשה קורסים רבים בארץ ובחו"ל נהפך למאמן, חקר, בדק, התנסה ומצא שיטה להפסקת הגמגום. לשיטה הוא קרא "מדברים אחרת" מהסיבה שהדיבור משתנה, מדיבור עם גימגום וחוסר ביטחון לדיבור שוטף עם ביטחון גבוהה.
במיוחד בשבילכם הורים יקרים פיתחנו ערכה דיגיטלית ללימוד ותרגול ביתי להפסקת הגמגום. בזכות הערכה תהיו מסוגלים לעזור לילדים שלכם ותוכלו להבין אותם יותר טוב. תדעו מה לעשות כאשר הגמגום מחמיר, איך מתמודדים במצבי לחץ שונים, כיצד מחזקים את הביטחון העצמי של הילד וכיצד מחזקים את הדימוי העצמי. חשוב מאוד שתהיו קשובים ותראו לילדכם המגמגם שאתם איתו בכל צעד. הערכה מתאימה לגילאי 5 ומעלה והיא כוללת חוברת, דפי עבודה, סרטונים, בונוסים ועוד.

הגיע הזמן לדבר אחרת, לדבר בחופשיות ובביטחון, לא לפחד מהגמגום ואף לדעת איך להתמודד בצורה הכי טובה בכל סיטואציה שתקרה. אל תפחדו לנסות ואל תתיאשו מהדרך.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

גמגום והחלפת מילים

מי תרצה אותי?

האם לספר לה או לא?

גמגום והצגה עצמית