טיפול בגמגום

רבים מהאנשים עם גמגום תמיד יחפשו את התשובה לשאלה כיצד מפסיקים את הגמגום? יש הרבה שיטות להפסקת גמגום חלק עובדות וחלק לא הרשו לי להכיר לכם את השיטה שלי.
שמי עדי, מגיל שנתיים עד גיל בגרות הייתי אדם מגמגם. במהלך השנים למדתי NLP והפכתי למאמן ומטפל שעוזר לאנשים להפסיק לגמגם, לבנות את החוסן הנפשי שלהם, לאהוב את עצמם ועוד. במהלך השנים פיתחתי שיטה שבעקבותיה הפסקתי לגמגם. המטרה שלי היא לתת לכם את הידע והכלים להתמודד עם הגמגום ואף להעלים אותו.
הגמגום הוא הטריגר שלנו, אך מתחת יש המון רבדים נוספים שיכולים לגרום לגמגום. רבדים כגון: חוסר ביטחון עצמי, דימוי עצמי נמוך, חוסר אהבה ואמונה עצמית ועוד. הגמגום מהווה חלק מרכזי מהחיים שלנו ואנו נותנים לו מקום נכבד בחיי היום יום שלנו. רבים מנסים להפסיק לגמגם בעזרת שיטות שונות, אך לפעמים הבעיה היא לא רק הגמגום עצמו. הגמגום הוא התוצר של הרבה דברים אחרים וכדי לפתור אותו קודם נפתור את מה שמתחת לפני השטח ועם הזמן הגמגום הנראה על פני השטח יעלם.
השיטה שלי בנויה מתרגול עצמי והתחייבות לתהליך. בתהליך ליווי של יד ביד במשך חודשיים וחצי תוכלו לראות את השיפור ואת הביטחון העצמי שלכם עולה ותדברו בחופשיות וביטחון. כל מה שאתם צריכים זה התמדה בתרגילים ויכולת לאהוב את עצמכם בכל יום ויום. הגמגום אינו צריך להפוך לבעיה מרכזית בחייכם, תוכלו לצאת עם חברים, לא לפחד לענות תשובות, לגשת לראיונות עבודה ולחיות מחדש ללא גמגום.
רבים מהאנשים שמגמגמים מוצאים את עצמם בשולי החברה ונמנעים מכל אינטראקציה אנושית. אני מבין לליבכם, אני חוויתי את אותם הקשיים, ולכן אני יכול לייעץ לכם כיצד לשנות את המצב. כיצד לשפר את ההרגשה שלכם, כיצד לא לתת לגמגום להשפיע על שום דבר בחייכם, כיצד להיפטר מהגמגום ולחיות חיים מלאים באהבה וקבלה עצמית, כיצד לגשת בביטחון ולענות תשובות בכל רגע.

יחד נצא לדרך חדשה של העצמה, קבלה והפסקת הגמגום.
הגיע הזמן לדבר אחרת, צרו איתי קשר עוד היום ונתחיל יחד מסע משותף.


מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

גמגום והחלפת מילים

מי תרצה אותי?

האם לספר לה או לא?

גמגום והצגה עצמית