בחזרה לעתיד

חלק א

אני יושב מול המחשב, אחרי שהגעתי מהלימודים האקדמיים ואומר לעצמי, עדי בוא תראה למי הפעם תוכל לעזור.
כולי תקווה שיהיה מישהו כזה ואולי על הדרך אכיר מישהי.
כאדם שרצה שכל מה שהוא עושה יהיה גלוי כי אין לי באמת מה להסתיר, נכנסתי עם שם המורכב מגיל + שם + ומקום מגורים. רציתי שזה יהיה אמיתי ככל שאפשר. עדיבן22 ממיתר.
נכנסתי לאתר שנקרא 20 נענע פלוס, לפני כ 18 שנים היו אנשים שחיפשו זוגיות בעיקר בחדרים פרטיים והשאר בכללי היו נכנסים בשביל לקלל ולהקניט אנשים.
נכנסתי לצ'ט ותקווה אחת בליבי איך אוכל לעזור לכמה שיותר אנשים ושמתי בכללי הודעה פשוטה. מי צריך עזרה?
רקע מקצועי לא היה לי כמו היום, אך תמיד שאפתי להשתפר וללמוד בעצמי. קראתי על תחום ההתפתחות האישית מגיל צעיר מאוד יחסית בכדי שאוכל להגשים את החלום שהיה לי מגיל צעיר לעזור לכמה שיותר אנשים, אז הבנתי איכשהו שבכדי שאוכל לעזור לאנשים אני חייב קודם לעזור לעצמי, כי אדם יכול לתת מה שיש בו ולא מה שאין.
אני ממתין בצ'ט ובינתיים נכנסות כל מיני ילדות קטנות, ואנשים שהתברר כאזעקת שווא, ואז לאחר זמן מה כשהמתנתי, לשמחתי הרבה הגיעה מישהי שאמרה לי שהיא הכירה מישהו בצ'ט והחליטה לבגוד בבעלה, לא היה אכפת לה לומר לי, כי היא לא היתה מזוהה כמובן.
שוחחתי איתה זמן רב בכדי לשכנע שזה נוגד את כל אמות המוסר. תמיד נאמנות ויושר היו אצלי חלק מהדברים החשובים ביותר. אני מסתכל על השעון ורואה שעוד שעה חולפת ועוד שעה ופתאום שם לב שהשעה 05 לפנות בוקר, מה אני אעשה?
צריך ללכת עוד מספר שעות ללימודי ההנדסה בב"ש, אך לא ויתרתי וישבתי איתה עוד ועוד אז שהיא התנתקה. אני חשבתי שאולי אמרתי משהו פוגע, לא הבנתי מדוע היא ההתנתקה.
היא לא נכנסה שבועיים לאינטרנט ובינתיים כמובן המשכתי לעזור לאנשים אחרים שהיו זקוקים לעזרה. פתאום ביום אחד לאחר שבועיים היא נכנסה ואמרה לי שהאינטרנט התנתק לה ואמרה לי שבעקבות השיחה באותו הערב, היא בסוף לא בגדה כי חשבה על מה שאמרתי. הייתי כל כך שמח ומאושר יותר מכל דבר. אך, כרגיל ההרגל שוכחים ולכן חשוב מאוד להוקיר את עצמנו או לכתוב בפנקס ולהיזכר מידי פעם בדברים.
הזמן עבר וחלף ואחרי תקופה אנשים חיפשו אותי בצ'ט לדבר עם ההוא הקבוע שנכנס עם הניק המשונה ועוזר לאנשים.
במשך הזמן הזה ראיתי כל מיני אנשים יוצאים עם בנות ויש להם חברה שנים וכד' ולא רק שלא היתה לי, מבחינתי לא הבנתי איך זה יכול לקרות בכלל?
מי תרצה אותי?
הרי אני מגמגם…
גם ככה היה לי לא פשוט בכלל לתקשר עם אנשים, עוד עם בחורה? איך אעשה את זה?


מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך

גמגום והחלפת מילים

מי תרצה אותי?

האם לספר לה או לא?

גמגום והצגה עצמית