אודותי

נעים מאוד, אני עדי אברמזון,
כיום נשוי ואב לארבעה ילדים מקסימים, ובעבר מגמגם במשך רוב חיי - אך לא עוד

המסע שלי לטיפול הגמגום התחיל לפני יותר מ 10 שנים, לאחר שניסיתי כל טיפול אפשרי ,כילד מגמגם שהוריו ניסו את כל מה שיכלו לתת ועד היותי אדם בוגר שחווה קשיים אפילו בפעולות יום יומיות כמו ביצוע שיחת טלפון, פיתוח זוגיות בריאה ואפילו חשש מניהול שיחה פשוטה שלא לדבר על הצגה מול קהל.

במבט לאחור אני מבין הביטחון העצמי, הדימוי העצמי והערכה העצמית שלי נפגעו מאוד, ההרגשה הזו ליוותה אותי במשך שנים רבות אך לעולם לא הפסקתי לשאוף למציאת פתרון שיחזק אותי, שיחזק את הנפש שבי ואת הביטחון שלי.

יותר ויותר חלחלה בי ההבנה שהגמגום הוא לא תמיד עניין פיזי ויותר ויותר עניין נפשי, יחד עם ההבנה התבססה בי גם נחישות, לעזור לעצמי ולמצוא פתרון.

הנחישות הובילה אותי ללימוד והעמקה - עם השנים הפכתי את עצמי לאיש מקצוע - למדתי אימון אישי בשתי שיטות שונות, אימון מתקדם, טיפול ב-NLP, מאסטר ב-NLP, טריינר ב-NLP מטעם הפדרציה הבינלאומית NFNLP ועוד…

מכל השיטות הללו השארתי רק את מה שעובד, מה שגרם לי אישית לצאת לגמרי מהגמגום, להעלות את ההערכה העצמית שלי, את הביטחון העצמי ואף להנחות סדנאות, הרצאות, וללוות עשרות אנשים בתהליכי שינוי אישיים רבי עוצמה ששינו אותם בצורה ניכרת

כך שמתוך המצוקה והנחישות הגיעה התקווה, יצא לאור הפתרון שעזר לי - פיתחתי את שיטת "מדברים אחרת"

בעזרת השיטה הזו - כיום אני מוביל אנשים שמגמגמים להתבטא בחופשיות ובביטחון

וכן - אני כבר לא מגמגם …

הגיע הזמן להפסיק לגמגם!

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם